Про нас

Страхове агентство "РАМЗЕС" працює на ринку з 2008 року. Спочатку ми орієнтувалися на надання аутсорсингових послуг страховим компаніям, як-от HR-забезпечення, IT-технології, методологія та андеррайтинг, тендерний супровід, сприяння у банківській акредитації та інших процесів, що забезпечують діяльність страхових компаній. З 2012 року компанія почала плідно розвивати напрямок продажу послуг страхових компаній-партнерів споживачеві, працюючи в основному з фізичними особами в сегменті автострахування, у тому числі страхування банківського заставного транспорту, використовуючи програми страховиків-партнерів.

До недавніх пір, не ставлячи собі за мету завоювання частки ринку в роботі з корпоративними клієнтами, ми працювали тільки в напрямку страхування фізичних осіб. Не плануючи зупинятися на досягнутому і ставлячи перед собою високі завдання подальшого розвитку, ми запрошуємо до співпраці всі зацікавлені компанії, великі та маленькі, починаючи від корпорацій і закінчуючи приватними підприємцями. Ми цінуємо всі однаково, завжди залишаючись на стороні клієнта і надаючи йому допомогу у вирішенні всіх його питань, пов'язаних зі страхуванням, починаючи від узгодження продукту та тарифу і закінчуючи врегулюванням страхової події, кінцевою метою якої є справедлива страхова виплата.

Дуже хотілося б подякувати всім нашим партнерам і клієнтам, які вибрали нас, довіряють нам і підтримують нас від початку нашої діяльності і до сьогодні.

Ми, незважаючи на багато об'єктивних труднощів, намагаємося розвиватися з вами і для вас. Ваша довіра в сукупності з нашим накопиченим досвідом у сфері страхування допомогла нам досягти певних результатів.

І ми знаємо, що наш успіх безпосередньо залежить від того, наскільки якісно, ​​чесно та відкрито ми працюємо з нашими клієнтами.

 

З найкращими побажаннями,
Генеральний директор
Олексій Добрунов